Havajai - salų valstija, priklausanti JAV. Šalies moto yra - Aloha Hawai'i, kuris turi daug reikšmių. Havajuose gyvena 100 000 amerikiečių, 200 000 alohų havajų ir 100 000 velnių iš ugnikalnių. Pagrindinis šalies verslas yra šokiai prie laužo vakare. Havajų sostinė yra Honulu-lu.

Vietinis havajietis

IstorijaKeisti

Alohos salos apgyvendintos pajūriečių buvo prieš kelioka tūkstančių metų. Po kiek laiko susikūrė Aloha'os Karalystė, kurios karalius buvo Havajietis I. Po to prasidėjus Renesansui, šią salą atrado Vakarų Europa. Rytų Europa kištis link pasaulio krašto nenorėjo :). Aloha'os Karalystės išnyko ir ją okupavo Euro PA. Čia tikriausiai Anglija prikišo nagus. Po to čia įsikūrė Havajų Respublika, dar po to vėl karalystė ir po to virto teritorija, kuri jau turėjo priklausomybę nuo JAV. Dar po 100 metų Havajų Alohos teritorija virto JAVos valstija. Čia dabar turistų rojus, nes čia šilta ir nebūna per karšta :).


GeografijaKeisti

Turi ten keliasdešimt salų. Žiūrint į Ramiojo Vandenyno salų žemėlapį, Havajai gan nutolę į šiaurę. Havajų salose veikia aktyvus ugnikalniai, kuriuos valdo Alochų velniai iš pragaro (iš ŽEMĖS CENTRO). Havajai yra JAV 50 valstija ir ji kol kas paskutinė įstojo į JAV.


VėliavaKeisti

Vėliava panaši į Amerikos, nes turi juostas, bet ten kur turėtų rastis Amerikoniškos žvaigždės, mėlynam fone, ten įkomponuota JK vėliava