Kaimo vaizdelis

Kaimas - vietovė, kurioje gyvena kaimiečiai. Didesnę populiaciją sudaro ūkininkai ir pensininkai, taip pat ūkininkai-pensininkai. Pagrindinis kaimiečių pragyvenimo šaltinis žemės ir gyvulių ištekliai. Sinonimas: Lietuva.

Kaimai pasaulyjeKeisti

Pasaulyje kaimai skiriasi ne tik išvaizda, bet ir gyvenimo būdu.

EuropaKeisti

Europoje kaimai yra maži ploteliai, kuriuose gyvena nuobodūs žmonės. Kartais laiko gyvulių. Kartais turi sutuoktinius ir vaikų.

Rytų EuropaKeisti
 
Juodkalnijos kaimas

Rytų Europos kaimų architektūra yra suderinta su žmonių gyvenimo sąlygomis: visada yra sugriuvus pirkia iš mėšlinas tvartas. Dažnai būna ir senas neveikiantis automobilis bei gausybė priskaldytų malkų ir šiferio blokai. Taip pat prie namo kabo skalbinių virvė, nusagstyta purvinais skudurais. Verta užeiti į namo vidų: būsite pavaišinti samagonu ir svogūnais.

Vakarų EuropaKeisti

Vakarų Europje kaimai yra taip pat nedideli. Atrodo nekaip: nupjauta žolė, nė šiukšlytės, viskas sutvarkyta. Žodžiu, neįdomu ir negražu. Dar būna bažnyčia ar mečetė. Dažnai stovi koks paminkliukas kokiam nors šalies didvyriui. Garsus kaimas -Fucking Austrijoje. Jame galite įsigyti vaiką išperkamosios nuomos būdu. Gausite per 9 mėnesius.

AmerikaKeisti

Amerikoje kaimų taip pat pasitaiko. Juose taip pat gyvena žmonės. Ten taip pat stovi tvartai. Juose fermeriai laiko kažką. Apranga: džinsai su petnešom. Būtinas akcentas: "ain't".

Ain't you gonna leave my property, you stoopid city cooow?

AfrikaKeisti

Yra kaimų. Kai kurie garsūs, pvz.: Johanesburgas, Kairas, Marakešas. Labai turtingos vietovės. Labai mėgiamos. Laikomi liūtai ir zebrai, auginami bananai.

AzijaKeisti

 
Japonijos kaimiūkštis

Azijoje yra keletas kaimų. Visi viršuje išvardyti bruožai tinka ir jiems. Na, gana, užkniso, neberašysiu apie Žemę. OT IR TAIP.

MarsasKeisti

Marsiečių kaimuose veisiami minedai, idant užtvindytų žemę ir užliūliuotų žmones. Minedai veisiami ypač greitu būdu... Kai marsietis susijungia su minedo mama, įvyksta neįtikėtinai baisi katastrofa... GIMSTA MINEDAS...


 Šis straipsnis yra nebaigtas. Straipsnis yra trumpas ir prašo papildymo.