Rokiškis Rabinovičius

Rokiškis Rabinovičius yra kažkokia pelė, kuri valgo sūrį. Sūris yra priedas prie vyno, o vynas yra brangus. Ir sūris yra brangus, kai jis yra supelijęs, nes pelėsiai labai brangūs. Todėl šita pelė arba kiti sako, kad žiurkėnas. Ji valgo brangų sūrį ir laka vyną, kaip katė. Katė nevalgo pelėsių, todėl yra pigi, o pelė valgo, nes yra brangi.

Kodėl brangi pelė ir brangus sūris? Todėl, kad Rokiškis yra miestas iš Mėnulio, o tenai gyvena tie, kas turi pinigų skrydžiui į Mėnulį. Tenai skraido visokie valgyti sūrio. Jie paskui rašo į savo blogus kad sūris yra brangus ir geras. Taip būna kai turi labai daug pinigų. Negerai yra pinigai, nes juos jau norėjo panaikinti komunistai, o jie geriau žino.

Rokiškis Rabinovičius yra blogeris, bet kadangi jis žiurkė, tai visur kiša savo nosį ir visus užknisa. Smailianosė žiurkė, kuri patamsiuose kapsto urvus, o visi jo pinigai yra vogti per tuos urvus, kuriuos jis kapsto. Blogai, negerai, kad taip yra.

Paskui giriasi Rokiškis savo bloge apie tuos savo negražius darbelius, kur galit paskaityt - http://rokiskis.popo.lt/


Rokiškis Rabinovičius yra toksai blogas kad Pipedija rašo kad jis yra geras. Bet mes nepatariam skaityt šitos nuorodos: Rokiškis Rabinovičius