Seišeliai

051111115750 95-1-.gif Šis straipsnis atrodo lyg tikras šlamštas.
Jūs galite padėti Juokopedijai neskaitydami šio mėšlo.


SeišeliaiKeisti

Seišeliai.Seišelių respublika. Ši respublika yra pagarsėjusi spalvinga vėliava ir savo kultūra bei georafine padėtimi.

VėliavaKeisti

Vėliava. Vėliava graži ir miela.Spalvos primena šiek tiek gėjiškas spalvas bet įsižiūrėjus panaši į žibintus kurie šviečia striptizo bare.Seychelles gražus pavadinimas tiesa? jis kilęs iš vardo Seyc-linksmas helles-pragariškas. Tai sudėjus gauname <Linksmas pragaras>. Iš ties pavadinimas labai susijas su pačia Respublika. Ten ne tik karšta ir gražu (atrodo rojus) bet kai ateina įkyrūs vaikinai ir pradeda kažka bambėti tai jau pereina visas ribas... (tampa pragaru) Nes norisi vienam isisterbti ir pradėti na jūs suprantat... -sako Mišelė. -Suprantu aš būčiau tai darius bet mano vyras Rudolfas..

KultūraKeisti

Niekas taip ir nežino kas ten dedasi. (bet męs sužinojom!) Ką be sakyti nuobodybė. Melskis kiekvieną dieną kažkokiam Marhaboppi. Ruošk pamokas 6 kartus per dieną o 7 ilsėkis. Kai kas klausia kodėl ten tiek daug gražių merginų. Atsakysim. į pasimatymą tik su tėvo palyda. Jam geriau pasedeti ir isgerti už mis pasaulis 1968 nei eiti su žiurke kuris greit pavoks jo dukterį.

Geografinė padėtisKeisti

Geografinė padėtis. Randasi kažkur afrikoje.Jei pamatysit melyną jūrą ir didelią Jachtą žinokit via seišeliai. Net jai pamatysit Valakampiuose mažą valtike tai čia ir gi gali būti Seišeliai.Viskas ką reikia žinoti jau žinote.