Lenkija: Skirtumas tarp puslapio versijų

3 802 pridėti baitai ,  07:00, 27 balandžio 2011
nėra keitimo aprašymo
(Puslapis keičiamas su „huje“)
'''Lenkija''' - šalis Rytų Europoje. Beje, tokia tautybė kaip lenkas neegzistuoja, tai viso labo tik profesija. Lenkų populiaciją sudaro 50% susalvėję [[baltai]] (lietuviai, jotvingiai, prūsai,gudai) bei likusi dalis suslavėję vokiečiai ir kitos tautos. Turi gana lygų kraštovaizdį. Mėgsta meluoti. Pietuose yra labai gražūs kalnai, kurie verčia žmones akis lipint ant autobusų stiklų.
huje
 
== Kalba ==
 
Šioje šalyje labai populiarus žodis "kurwa", kuris šnekamojoje kalboje yra vartojamas dažniausiai. Keista, tačiau televizijoje,ar viešojoje politikų kalboje jis yra beveik nevartojamas. Beje, lenkų policijos šis žodis yra vartojamas labai dažnai. Pagal kalbos vystymosi dėsnius darytina išvada jog šis žodis yra kilęs iš jėgos struktūrų dar tuomet, kai lenkai buvo prisijungę prie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės. Lietuvių kariai dažnai klausdavo vienas kito kur padėti kokie ginklai- kai kažkuris paklausdavo "kur", kitas atsakydavo "va", o lenkai, kadangi buvo mažiau išprusę, tačiau iš prigimties imlūs naujovėms, patys nesuprasdami to pradėjo kartoti dviejų kietų vyrų (lietuvių) žodžius "kur-va" ir galvodavo kad jie yra dvigubai kietesni už lietuvius,kadangi vienu atsikvėpimu sugeba išpyškinti dviejų lietuvių tariamus žodžius.
 
== Istorija ==
 
Pasak Jono Pauliaus II, kraštas labai prisikentėjo nuo savo profesijos atstovų.
 
== Geografija ==
 
Lenkijos geografija, gana nešvari, keliai neremontuoti, visi nelaimingi. Augustavas kenčia nuo sunkvežimių. Pietuose yra gražūs kalnai, kurie verčia žmones, žinot ką daryti.
 
== Kultūra ==
 
Lenkijoje žmonės nekultūringi, labai nemėgsta užsieniečių, kuriuos vadinama "chamais". Labai populiarios religinės sektos, kurios yra pasidalijusios įtakos zonomis kur skleidžia savo propogandą ir verbuoja žmones. Dėl teritorijų šios sektos kariauja internete platinant hipnotizuojančius paveiksliukus skatinančius įstoti į vieną ar kitą sektą.
Taip pat pastaruoju metu kaimyninės Lietuvos finansuojami pradėjo reikštis vadinamieji litvinai. Jie nepriklauso religiniai sektai, yra ateistai, bet siaubia lenkų kaimus, verčia jų gyventojus mokytis lietuvių kalbos, pakeisti tautybę ir stoti į litvinų gretas. Kol kas aktyviausiai ši subkultūrinė grupė veikia šiaurinėje šalies dalyje vadinamoje "Užvysle". Stambiausi centrai: Suvalkai, Seinai, Punskas, Augustavas ir iš dalies Balstogė. Lietuvos gyventojai, dėl to labai džiaugiasi, nes anot jų tai yra istorinė neteisybė, kad Suvalkų regionas priklauso Lenkijai. Panašių siekių vedami veikia ir vokietinai dar žinomi, kaip naciai. Veikia daugiausia Opolės srityje, tačiau jie papirkinėja vietinius gyventojus savo pagamintais automobiliais ir mainais už tai prašo, kad vietiniai taptų vokietinais. Tačiau lenkijos parlamentas sako, kad jiems nesvarbu kas vyksta už kelių šimtų kilometrų nuo rezidencijos Paršavos, nes gaunant atlyginimą virš 300tūkst. latų jiems daugiau nieko nereikia.
 
== Politika ==
 
Lechas Kačinskis, aplinkkelį, leidžia statyti, o premjeras neleidžia, jis bus kaltas, jeigu visi bus apsinuodiję.
 
==== Koks [[Image: Bad.png|36px]]Blogas[[Image: Bad.png|36px]] buvo premjeras ====
 
Premjeras toks blogas, kad neleidžia statyti aplinkkelio
 
== Administracinis suskirstymas ==
 
*Prūsijos
*Varšuvos
*Lecho
*Krokuvos
 
{{Europa}}
[[Kategorija: Šalys]]
 
[[ast:Polonia]]
[[cs:Polsko]]
[[da:Polen]]
[[de:Polen]]
[[el:Πολωνία]]
[[en:Poland]]
[[es:Polonia]]
[[fi:Puola]]
[[fr:Pologne]]
[[hu:Lengyelország]]
[[it:Polonia]]
[[ja:ポーランド]]
[[ko:폴란드]]
[[nl:Polen]]
[[no:Polen]]
[[pl:Polska]]
[[pt:Polônia]]
[[sv:Polen]]
[[th:ประเทศโป๊แลนด์]]
[[tr:Polonya]]
[[zh:波兰]]
[[zh-tw:波蘭]]
Anoniminis naudotojas